Keyifli alışverişlerinizin adresi
e-senal.net ile alışverişin keyfini çıkarın.

Evinizde, bahçenizde, işyerinizde ve hayatınızın her alanında size eşlik edecek ürün çeşitlerini tek bir platformda görüntüleyin.
14 Gün içinde iade

Satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde güvenle iade edebilirsiniz.

Aynı gün kargo

Satın aldığınız ürünler çoğunlukla aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.

Güvenli ödeme

3D Secure altyapısıyla güvenli ödeme yaparak alışverişe devam edebilirsiniz.

Hızlı destek

İletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek en hızlı şekilde destek alırsınız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

E-senal.net, 2019 yılında Mayrek A.Ş. tarafından kurulmuş bir online satış platformudur. Mayrek A.Ş., kendi ürettiği yerli ürünler olan Fonelight ve BySquirrel'ı pazar yerine sunarak, kaliteli ürünleri tüketicilere ulaştırma amacıyla yola çıkmıştır.

E-senal.net olarak, 2019'dan beri online satış platformları arasındaki istikrarımızı ve güvenilirliğimizi koruyarak, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için bir önceliktir ve bu doğrultuda ürün ve hizmet kalitemizi her zaman yükseltmeye çalışıyoruz.

Mayrek A.Ş. çatısı altında yerli üretim ürünlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Fonelight ve BySquirrel gibi ürünler, kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı, müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

BySquirrel Logo
Fonelight Logosu
Mayrek Reklam Logosu

Herhangi bir sorunuz mu var? İletişime geçelim!

Aşağıdaki buton yardımıyla iletişim sayfasına geçerek bizimle iletişim kurabilir, merak ettikleriniz hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.
İletişim